Bulut Depolama ve Yedekleme

ileMegaCC

Bulut Depolama ve Yedekleme

Bulut Depolama Nedir? Öncelikle sizlere kısaca bundan bahsedelim.

Bulut Depolama; Bilgisayarlarınızdaki, akıllı telefon ve tabletlerinizdeki tüm dosya, fotoğraf ve videolarınızın uzak bir sunucuya, diske yedeklenmesi işlemidir. Bu işlem sayesinde verileriniz güven altında tutulur ve bu sayede her türlü veri kaybının önüne geçmiş olunur. Son zamanlarda bulut depolamanın önemi iyice kavranmış olup, her geçen gün bulut teknolojisi, kendi kullanıcı sayısını artırmaya devam etmektedir.

Bilgisayarlarımızda saklamış olduğumuz önemli belgelerin aynı zamanda bir yedeğini de uzak bir diskte barındırmak hiç şüphesiz, günümüz kullanıcıları için mantıklı bir adım olacaktır. Eskiden korkularımız yalnızca doğal afetlerin, yıkımların ya da donanımsal hataların üzerine olurken, artık günümüzde siber saldırılar ve teknolojik virüslerden de korkmaya başlar olduk. Her türlü tehlikenin başımıza gelebilecek olduğu düşünüldüğünde, önemli dijital bilgi ve belgelerimizi yedeklemenin hiç de öyle gözardı edilmemsi gerektiği ön plana çıkmaktadır.

Mega Bulut Depolama sizlere bulut depolama çözümü sunmakla yetinmeyip aynı zamanda sanal dosya asistanı hizmeti de veriyor.

Sanal Asistan Nedir? 

Sanal Asistan, sizlerin her türlü dosya ihtiyacını karşılamakla yükümlü dijital bir yardımcıdır. Herhangi bir zaman içinde herhangi bir yere ulaştırılması gereken dosyayı sizin yerinize oraya ulaştırır ve imkanınızın olmadığı durumlarda size asistanlık görevi sunar. Örneğin, internetinizin olmadığı anlarda, yolda ya da Mega Deponuza ulaşamayacak olduğunuz anlarda sizlerin yerine dosyalarınızı iletmek istediğiniz yere ulaştırma imkanı sunar. Sunum dosyanız bilgisayarınızda mı kaldı? Yolda ve geri dönemeyecek durumda mısınız? Hiç sorun değil. Siz sunum yapacağınız yere gidereken Mega Sanal Asistan güvenli bir şekilde dosyalarınızı oraya ulaştırır. Dosyalarınız taşınabilir disklerinizde sorun mu çıkardı? Güvenmediğiniz bir bilgisayar başında mısınız hiç sorun değil. MegaCC Sanal Asistan, Tek kullanımlık linkler vererek sizleri, güvenmediğiniz bilgisayarlar karşısında güvence altına alıyor ve dosyalarınızı ve kişisel bilgilerinizi koruyor. Göndereceğimiz tek kullanımlık link sayesinde dosyanızı gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Siz indirme işlemini bitirdikten sonra, Sanal Asistsan gönderilen linki iptal edecektir.

Mega Bulut Depolama dijital ve fiziksel dosyalarınızı koruma altına alarak, sanal dünyanın kapılarını daha güvenilir bir şekilde aralamanıza olanak tanıyor. Daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen geri dönüş bildirimi yapmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla

Mega Bulut Depolama

 

Yazar hakkında

MegaCC administrator

Yorumlar kapalı!!!