Bulut Depolama Sistemini Kur

ileMegaCC

Bulut Depolama Sistemini Kur

Bulut depolama

Siz de kendi bulut depolama sisteminiz olsun istemez misiniz? Hem de seçtiğiniz kendi özel alan adınız altında… İnternette veri saklamak, çevrimiçi veri gizliliğini önemli bir hale getirdi. Yüklediğimiz depoların ne kadar güvenilir olduğunu gerçekten biliyor muyuz? Google drive, icloud, onedrive ne kadar güvenilir?

Mega Bulu Depolama sizlere kendi bulut yedekleme ve depolama sisteminizi kurma şansı veriyor. Son zamanlarda icloud gibi depolama sistemlerinin saldırıya uğradığını ve kullanıcıların gizli bilgilerinin ele geçirilerek mağdur olduklarına şahit oluyoruz. Mega Bulut Depolama tamamen size ait olan bir depolama paketi ile, sizi ortak dosya paylaşımı riskine karşı koruyor ve internet üzerinde online olarak yedeklemiş olduğunuz dosyalarınızı güvence altına alıyor. Kendi hosting paketinizde dosyalarınızı, depolama arayüzü ile kolay kullanılır hale getiriyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz. Alan adınızı seçtikten sonra, size 5 gb lık bir disk alanı açıyoruz. Bu alanda dilediğiniz gibi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, önemli iş belgelerinizi ve dökümanlarınızı saklayabilirsiniz.

Ayrıca bulut depolama hizmetinin yanı sıra, bir adet e posta hesabı da yine kullanıcı adınıza açılmakta ve böylece e postalarınız da bu alan içerisinde kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu depolama alanına. kendinize ait küçük bir blog bile kurabilirsiniz. İnternette dosya saklamak için yeni bir proje olarak, bulut depolama hizmetini daha spesifik bir hale getiriyoruz.

Adımlar gayet kolay, depolama alanı için kullanmak istediğiniz alan adını seçin, gerisini bize bırakın. Dakikalar içinde depolama hizmetinizi kurarak bilgilerinizi e-posta adresinize gönderiyoruz. Ayrıca sanal asistan olarak, dilerseniz depolama hizmetinizi kontrol altında tutabilir ve klasörlerinizi düzenleyebiliriz. Burada amaç, hem kullanıcıları diğer bulut depolama kullanıcılarından yalıtmak, hem de dosyalarınızı düzenli bir şekilde kontrol altında tutabilmek.

Üstelik ek programlarla birçok depolama alanınızı tek hizmet altında toplayabilirsiniz. Örneğin webdav veya cpanel kullanıcıları bu özellikten kolaylıkla faydalanabilirler.

Kendi bulut depolama sisteminizi ayrıca çok düşük maliyetlerde kendi sunucularınızda kurabilir, böylelikle internette güvenli bir şekilde verilerinizi saklayabilirsiniz.

Hizmetimizin devamlılığı hakkında bilgi almak isterseniz bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin lütfen

Yazar hakkında

MegaCC administrator

Yorumlar kapalı!!!